MATTHIAS DE JAEGER MET ANDY DHONDT

Sax in Shades on Piano MUZIEK

TE GAST

Met “Sax in Shades on Piano” brengen Matthias De Jaeger (pianist - componist) en Andy Dhondt (saxofonist) een subtiel melodieus samenspel tussen saxofoon en piano.

Ze creëerden voor hun project speciaal nieuwe composities die benadrukken hoe warm en harmonieus piano en saxofoon elkaar kunnen versterken. Heerlijk fijngevoelige, filmische, eigentijdse muziek die baadt in harmonie en melancholie. Een onnavolgbare match tussen 2 instrumenten en persoonlijkheden. Een hartverwarmende symbiose tussen piano en sax: sterke diepgaande muziek, maar vaak ook teder breekbaar.

Met dit duoproject creëerden Andy en Matthias een nieuw en uniek oeuvre. Matthias componeerde een set nieuwe nummers voor piano en sax en ging daarbij uit van een uiterst persoonlijke benadering. De aandacht ging specifiek naar de innemende manier waarop Andy saxofoon speelt. Hij combineert op zijn sax een warme naturel met een heerlijke vleugje melancholie en verrassende lichtvoetigheid. Elementen die ook in Matthias’ composities nadrukkelijk aan bod komen.

“Sax in Shades on Piano” is het vruchtbaar resultaat van hun samenwerking. Je wordt bij momenten weggeblazen, maar landt ook telkens weer heel zachtjes, met het hoofd in de wolken.

Organisator: Zeelse Concertvereniging

Matthias De Jaeger (piano) met Andy Dhondt (sax)

TICKETS

PRAKTISCH

  • € 18,00 - € 12,00 studenten tot 23 jaar - Gratis -12 jaar
  • Locatie: De Wiek / Theaterzaal
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief: