TRIO IMPRESSION: FLORESTAN BATAILLIE (PIANO), FIEN VAN DEN FONTEYNE (VIOOL) & RIET VAN DEN FONTEYNE (CELLO)

Fasten your seatbelts! MUZIEK

TE GAST

Organisator: Zeelse Concertvereniging

Ga mee op een muzikale reis langs enkele adembenemende bestemmingen met Trio Impression als ervaren gids!

Antonín Dvorak schreef met zijn ‘Dumky’ Trio een werk dat zeer populair zou worden. Het staat bol van de prachtige, Moravische melodieën. Het is een van zijn bekendste werken geworden, alleen al door de vorm en structuur waarmee hij ingaat tegen de heersende klassieke conventies.

Frank Martin had iets met ritmes en folky invloeden. In zijn trio gebaseerd op Ierse deuntjes is het bijna onmogelijk stil te blijven zitten. Het laatste deel is een opzwepende gigue waar je je met een beetje fantasie in een bruine kroeg waant op de Saint-Patrick’s Day. Pittige ritmiek, vurige akkoorden, beklijvende melodieën … Een feest voor het oor.

Ontluikende bloemen in de lente. Broeierige hitte en sjirpende krekels in de zomer. Kleurenpracht in de herfst. Een frisse neus in de winter. Laat u meevoeren naar Buenos Aires met de tango’s van Astor Piazzolla. Geen ziel blijft onbewogen bij deze Argentijnse tegenhanger van de vier seizoenen van Antonio Vivaldi!

MEER INFO

TICKETS

  • zo 29 jan 2023
    11:00

PRAKTISCH

  • € 15, 00
    € 12, 00 studenten tot 23 jaar
    GRATIS -12 jaar
  • Locatie: De Wiek / Theaterzaal
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief: